Ви пришвидшите обробку вашого звернення інженером Cisco TAC, якщо під час створення запиту відразу зазначите такі дані:

  1. Контактна особа (CONTACT NAME);
  2. Контактний телефон (CONTACT PHONE NUMBER);
  3. ССО ID;
  4. Контактна e-адреса (CONTACT EMAIL ADDRESS);
  5. Номер контракту (CONTRACT NUMBER);
  6. Серійний номер несправного обладнання (SERIAL NUMBER);
  7. Тип обладнання (PRODUCT TYPE (Model Number));
  8. Програмне забезпечення (SOFTWARE VERSION);
  9. Назва компанії (COMPANY NAME);
  10. Адреса встановлення обладнання (EQUIPMENT LOCATION ADDRESS);
  11. Стислий опис несправності (BRIEF PROBLEM DESCRIPTION).

NB! Якщо ви знаєте, що обладнання не працює, можна відразу запросити заміну (див. знімок нижче).

 


Поради для ефективної співпраці з Cisco TAC:

  1.  мова  Якщо у вас виникли труднощі у спілкуванні англійською мовою, звертайтеся по допомогу до організації, яка продала вам сервісний контракт.
  2.  мова  Для звернень телефоном, е-поштою чи через форму на сайті ви можете запросити для спілкування російськомовних інженерів, але у разі звернення е-поштою/сайт перший запит потрібно робити тільки англійською мовою.
  3.  1=1  Одна проблема = один запит. Якщо у вас декілька проблем — створюйте окремий запит для кожної з них.
  4.  дотичні запити  Запити зазвичай призначаються різним інженерам Cisco TAC (тобто немає прив’язки конкретних інженерів до одного замовника). Тому кожен запит — це окрема проблема. Інженер Cisco TAC не має загальної картини щодо відкритих запитів і не бачить зв’язку між подіями. Тому проблему в запиті потрібно описувати максимально докладно.
  5.  рівень критичності  Ви самі призначаєте своєму запиту один із чотирьох пріоритетів залежно від рівня критичності вашої ситуації. Перший є найвищим (найкритичнішим). Згодом пріоритет може бути змінений як у бік підвищення, так і в бік зниження. Відбувається це за погодженням з інженером замовника або залежно від доступності запитувача.
  6.  опрацювання запиту  Коли запит потрапляє до Cisco TAC, йому призначають номер, після чого запит передають одному з інженерів центру технічної підтримки. Він проводитиме роботу над проблемою аж до її розв’язання.
  7.  ескалація запиту  Ви можете застосувати технічну чи адміністративну ескалацію, якщо маєте зауваження щодо якості виконання запиту.
  8.  повноваження ТАС  Усі дії інженера Cisco TAC визначені процесами / процедурами які він зобов’язаний виконувати. >> Докладніше про питання, які вирішує / не вирішує Cisco TAC
  9.  закриття запиту  Запит закривається за згодою особи, яка його відкрила.